Kaftaniki, pajacyki, body – to tylko nieliczne przykłady asortymentu odzieży dziecięcej. Warto je rozróżniać, szczególnie jeśli pojawienie się nowego członka rodziny jest już zaplanowane.

Mogłoby się wydawać, że ubranka dziecięce nie są niczym niewiadomym i ich rodzaje należą do wiedzy powszechnej. Warto przed narodzinami dziecka przejrzeć ubranka i wybrać te, które będą najodpowiedniejsze. Sklep internetowy z odzieżą dziecięcą ubierzdziecko.pl umożliwia komfortowy zakup różnych rodzajów strojów, w różnych wariantach kolorystycznych i atrakcyjnych cenach.

Body

Niemowlę potrzebuje odpowiednich ubranek już od pierwszych momentów.  W ofercie różnych producentów możemy znaleźć body z kołnierzykiem, z krótkim i długim rękawkiem, body o mniejszym rozmiarze przeznaczone dla niemowlaków czy nieco większe body dziecięce. Niektórzy projektanci decydują się na oferowanie rozpinanych wersji body.

Śpiochy i półśpiochy

Jest to najbardziej przydatne i najpotrzebniejsze ubranko dla dziecka już w momencie jego narodzin. Producenci wprowadzają do sprzedaży także połśpiochy bezuciskowe, które nie narażają niemowlęcia na jakiekolwiek uciski na brzuchu. Warto także pomyśleć o zabraniu właśnie półśpiochów czy śpiochów do szpitala.

Śpiochy są najpopularniejszym elementem niemowlęcej odzieży. Niektórzy producenci z branży ubranek i akcesoriów dla najmłodszych proponują zakup zestawów, w którego skład wchodzą body, kaftaniki i śpiochy.

Kaftaniki

W słowniczku odzieży dziecięcej kaftaniki bardzo często zastępowane są innymi nazwami: koszulkami lub bluzeczkami. Kaftaniki dla najmłodszych zaopatrzone są w napki, a nie guziki, co odróżnia ten rodzaj dziecięcego ubioru od propozycji przeznaczonych dla nieco starszych dzieci.

Pajacyki

Pajacykami zwykło nazywać się jednoczęściowe piżamki, które cechują się bardzo długą funkcjonalnością, dlatego że szybko stają się ulubionym strojem dzieci. Dzięki wygodzie noszenia oraz wykonaniu z przyjemnych materiałów dzieci uzyskują łatwość w zasypianiu. Dodatkowo napki pozwalają na ubieranie i rozbieranie naszej pociechy bez najmniejszego wysiłku.

http://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2016/09/Rodzaje-ubranek-dziecięcych.jpghttp://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2016/09/Rodzaje-ubranek-dziecięcych-150x150.jpgSebastianDomKaftaniki, pajacyki, body – to tylko nieliczne przykłady asortymentu odzieży dziecięcej. Warto je rozróżniać, szczególnie jeśli pojawienie się nowego członka rodziny jest już zaplanowane. Mogłoby się wydawać, że ubranka dziecięce nie są niczym niewiadomym i ich rodzaje należą do wiedzy powszechnej. Warto przed narodzinami dziecka przejrzeć ubranka i wybrać te,...