Każdy z nas w pewnym momencie życia wyprowadza się z domu rodzinnego i musi podjąć ważną decyzję. Zadaje sobie pytania: Jeżeli mam nowy dom, to jaki wybrać wystrój wnętrza? Jakie podłogi? Sztuczne czy prawdziwe? Jeżeli naturalne to z czego? Jakiej barwy? Jaki producent?

Odpowiedź jest tylko jedna: ŚWIAT PODŁÓG

Dlaczego?

Świat Podłóg jest firmą zajmująca się dystrybucją i sprzedażą podłóg drewnianych już od 1994r. Posiada tradycję, bogate wieloletnie doświadczenie w branży, solidne zaplecze kadrowe.
Świat Podłóg www.swiatpodlog.com.pl to wyjątkowe miejsce, w którym dba o wysoką jakość, trwałość i solidne wykończenia podłóg a Klient jest traktowany indywidualnie. Sprzedawane kolekcje świetnie się nadają nie tylko do mieszkań i domów ale i do pomieszczeń użytku publicznego.

W swoich specjalistycznych salonach mieszczących się na terenie Warszawy, firma oprócz własnych produktów posiada w sprzedaży podłogi współpracujących z nią producentów takich jak: MAD, JAWOR – PARKIET, PARKIETY JABŁOŃSKI, GLOBALWOOD, SOLID PLUS, ŚWIAT PODŁÓG, ŁĄCCY, LARECO, MONACO DESIGN, CHAPEL PARKIET.

W proponowanej ofercie produkty są podzielone wg kryteriów: producenta, rodzaju drewna, wybarwienia i rodzaju deski lub parkietu pod względem warstw. W każdej chwili wybierzesz coś dla siebie spośród ogromnej kolekcji desek z całego świata, wykonanych z różnorodnych gatunków drewna o bogatej kolorystyce. Oprócz tego istnieje w sprzedaży wiele wykończeń podłogowych w wersji STANDARD i PREMIUM, będących dopełnieniem naturalnej podłogi. A jeśli chciałbyś, żeby podłogi wyglądały jak nowe przez wiele lat, w ofercie znajdziesz środki pielęgnująco – konserwujące renomowanej firmy.

Świat Podłóg proponuje także zakup schodów drewnianych samonośnych, okładziny z litego drewna na schody betonowe, drzwi wewnętrzne nie tylko w wersji standardowej ale i na indywidualne zamówienie oraz systemy tarasowe. Dzięki drewnianym podłogom, które są idealnym dopełnieniem wnętrza, możesz stworzyć odpowiedni i niepowtarzalny klimat domu. Podłogi drewniane są trwałe i zdrowsze od sztucznych. Przyjemne i ciepłe w dotyku, antystatyczne, przez co nie przyciągają kurzu i roztoczy. Są bezpieczniejsze dla alergików. Wygłuszają hałas i absorbują wilgoć. Mniej odporne na zarysowania ale można je regenerować poprzez szlifowanie i lakierowanie. Na pewno będą służyć wiele, wiele lat.

W bogatej ofercie „Świata Podłóg” znajdziesz deski krajowe z dębu i jesionu oraz deski z drzew egzotycznych takich jak: Jatoba, Merbau, Doussie, Palisander, Teak, Orzech, Badi.
Decydując się na drewniane podłogi do swojego wnętrza możesz wybrać oryginalną i niespotykaną barwę desek z szerokiej naturalnej kolorystyki drewna egzotycznego, np. od jasno słomkowego bambusa, żółto pomarańczowego Badi, przez czekoladowe ze złotymi niteczkami Merbau, do czerwono – miodowo- brązowych Doussie.

W proponowanym asortymencie znajdziesz nowoczesne i funkcjonalne deski podłogowe o różnym wybarwieniu od jasnego, naturalnego przez ciemne, egzotyczne, szare do czarnego. Innym kryterium wyboru może być usłojenie. Znajdziesz tu produkty na spokojną bezsękową podłogę ale i o nieregularnym usłojeniu, skrętnych włóknach. Pod względem rodzaju możesz znaleźć tu deski lite(z jednego kawałka szlachetnego drewna) lub warstwowe (sprawdzające się w naszym klimacie, niwelujące naturalną pracę surowca) i tak samo parkiety lite i wielowarstwowe. Każdy gust zostanie zaspokojony.
Sprzedawane deski są olejowane, olejowoskowane lub lakierowane lakierem akrylowym utwardzanym promieniami ultrafioletowymi. Każdy sposób wykończenia ma swoje zalety.

Atutem firmy jest Dział Wyprzedaży http://www.swiatpodlog.com.pl/wyprzedaz/ w którym dokonywana jest przecena pełnowartościowych końcówek kolekcji po bardzo atrakcyjnych cenach.

Firma Świat Podłóg wyróżnia się wysokokwalifikowaną kadrą, która odpowie na wszystkie pytania Klienta. Doradzi w doborze i montażu. Wykona bezpłatny pomiar i wycenę oraz umożliwi wypożyczenie bezpłatnej próbki podłogi. Firma prowadzi profesjonalne szkolenia architektów. Natomiast współpracującym partnerom zapewnione są indywidualne szkolenia oraz różne materiały reklamowe, próbki potrzebne do profesjonalnej prezentacji produktu.

Świat Podłóg systematycznie bierze udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Parkieciarzy organizowanych przez BUDMA w Poznaniu zajmując wysoko punktowane miejsca. Na koniec pozwolimy sobie zaprezentować kilka zdjęć, które sprawiły, że Świat Podłóg trafił na naszą stronę.

Świat Podłóg

 

listwy-mdf

DESKA-TEAK-GLOOBALWOOD

dab-nordycki-mad

dab-czarny

http://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2016/06/Świat-Podłóg-1024x682.jpghttp://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2016/06/Świat-Podłóg-150x150.jpgdrogabiznesuDomKażdy z nas w pewnym momencie życia wyprowadza się z domu rodzinnego i musi podjąć ważną decyzję. Zadaje sobie pytania: Jeżeli mam nowy dom, to jaki wybrać wystrój wnętrza? Jakie podłogi? Sztuczne czy prawdziwe? Jeżeli naturalne to z czego? Jakiej barwy? Jaki producent? Odpowiedź jest tylko jedna: ŚWIAT PODŁÓG Dlaczego? Świat Podłóg...