Ten post będzie luźniejszy od naszych pozostałych, bowiem chcielibyśmy po prostu pomówić z Wami o naszej ukochanej tematyce, więc o grach komputerowych. Z przykrością stwierdzam, że niesłychanie dużo osób twierdzi nadal, że elektroniczna rozrywka są złe i to oczywiście one sprawiają, że ludzie młodzi czynią przestępstwa.

Jest to według mnie niesamowicie dziwaczne, bo nasza rodzima specjalizacja elektronicznej rozrywki niesłychanie dynamicznie się rozwija (posiadamy kapitalnych reprezentantów w tej specjalności!), a innym nie przeszkadza to w wyrażaniu takich czy też innych negatywnych wyroków a także opinii.

Od niedawna nadzwyczaj dużo zagrywam się w tematy postapokaliptyczne. Z jakiegoś względu gry trafiły do mojego gustu – może dlatego, że co poniektóre z nich wydają się wróżebne? W głównej mierze chyba to w największy sposób mnie do nich przyciąga. To jest odrobinę wymyślne, ale lubię badać opuszczone i zrujnowane uniwersa, eksplorować w poszukiwaniu pozostałych surowców czy też znacznych substratów, napotykać na organizujące się w jakiś sposób szajki oraz pertraktować z nimi, zajmować się handlem. To wszystko jest dla mnie przypuszczalną przyszłością w obliczu autounicestwienia, takiej jak kompletna wojna nuklearna, uderzenie meteorytu w ziemię bądź wykrystalizowanie się nowej,zagrażającej oraz choroby nie do uleczenia.

Gry video pozwalają nam na niedługi moment utożsamić się z bohaterem szczególnie z takich światów a także przeżyć jego przygodę. Ja w większości wypadków gram tak, że albo wcielam w postać i podejmuję te decyzję, jakie w mojej opinii są dobre i które najprawdopodobniej ja bym je przedsięwziął w takich światach, albo nakreślam w wyobraźni usposobienie herosa i gram odpowiednio do jego psychiki.

Jestem zmuszony przyznać, że tym sposobem gra się o wiele fajniej, chociaż w gry z typu role-playing game. Dlatego uniwersa te są w stanie w zasadzie pochłonąć – mój wzór wydaje się w tym miejscu odpowiedni, bo skończenie 4 pozycji z pewnego świata gry ze każdymi DLCkami (wsiąknąłem w to na amen) bez mała 12 miesięcy mi zajęło. Dwanaście miesięcy pykania w faktycznie pojedynczy tytuł!

Bezsprzecznie polecam wszystkim granie w gry video. To nie tak, jak słyszy i czytamy w mediach – zabawa przed konsolą z zachowaniem zdrowego rozsądku może przynieść dużo wartości. Dla najmłodszych jest to między innymi angielski, gdyż na skutek grania w tytuły są one w stanie w szybszy sposób przyuczyć się go. Znam wiele ludzi, którzy właśnie tym sposobem nauczyli się języka obcego, dzięki czemu ich przyszłe kształcenie było bardziej owocne!

http://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2017/02/komputer10-1024x768.jpghttp://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2017/02/komputer10-150x150.jpgSebastianinformatykaTen post będzie luźniejszy od naszych pozostałych, bowiem chcielibyśmy po prostu pomówić z Wami o naszej ukochanej tematyce, więc o grach komputerowych. Z przykrością stwierdzam, że niesłychanie dużo osób twierdzi nadal, że elektroniczna rozrywka są złe i to oczywiście one sprawiają, że ludzie młodzi czynią przestępstwa. Jest to według mnie...