Prowadzenie sex telefonu kusi niejednego przedsiębiorczego człowieka. Nawet jeżeli sam nie widzi się w roli odbierającego takie połączenia, to i tak można założyć firmę, wynająć biuro i wypełnić je kobietami o namiętnych głosach, które kusić będą klientów, by ci nie odkładali słuchawki. Czy jednak na pewno taka działalność wymaga zatrudniania wyłącznie pań? O tym, że w branży jest zapotrzebowanie także na mężczyzn, wielu początkujących biznesmenów nie ma pojęcia. A to niejedyna niespodzianka, jaka czeka na prowadzących sex telefon.

Nie każdy nadaje się na operatora

Marnej jakości firma będzie zatrudniała kogo popadnie. Dotyczy to również sex telefonu. Jeżeli jednak jego właściciel liczy na zwrot inwestycji, jak również niezłe zarobki, powinien dokładnie dobierać współpracowników. Miły głos to oczywiście podstawa, ale nie wystarczy. Jeżeli kandydat do pracy nie ma w sobie kultury, cierpliwości i otwartości, raczej nie będzie miał wielu klientów. Dzwoniący są różni, nie wszystkich nawet interesuje sam seks. Wielu zależy natomiast na zwyczajnej rozmowie z drugim człowiekiem czy podzieleniu się jakąś fantazją. Jednak wszystkich klientów, korzystających z sex-telefon.pl, łączy to, że chcą być potraktowani jak ludzie, mający prawo być sobą. Jeżeli ktoś ma tendencję do wywyższania się, czy jeszcze gorzej wyśmiewania innych, sex telefon raczej nie jest dla niego. Zakładając taki biznes, trzeba o tym pamiętać.

Rozmowa nie tylko o seksie

To kolejna niemała niespodzianka, jaka czeka głównie operatora, ale po części również właściciela sex telefonicznego biznesu. Sporej części klientów chodzi o zwyczajną rozmowę bez żadnych podtekstów. Dlatego organizując rekrutację, należy szukać osób, które z jednej strony samym głosem będą umiały stymulować klientów, ale kiedy zajdzie taka potrzeba porozmawiają również na bardziej codzienne tematy.

Pani dzwoni do pana

Zdaniem niektórych sex przez telefon to coś, co interesuje wyłącznie mężczyzn. A jednak taki numer wykręcają również kobiety. Dlatego zakładając sex telefon, warto zatrudnić również jakiegoś mężczyznę. Doświadczenie wielu firm podpowiada, że nie będzie on narzekał na brak zainteresowania ze strony klientek. A także klientów, ponieważ trzeba wiedzieć, że świat sex telefonu bynajmniej nie jest zdominowany przez osoby heteroseksualne. Seksualność wielu osób podobnie, jak w rzeczywistości, także i tutaj bywa bardzo płynna.

Niektórzy to uwielbiają

W społeczeństwie dominuje stereotyp, że pracownice sex telefonu to kobiety zmuszone do takiej pracy z uwagi na brak innych perspektyw. Tymczasem sporą część ludzi zatrudnionych do odbierania sex telefonu bardzo lubi swoje zajęcie. Bynajmniej nie robią tego tylko dlatego dla pieniędzy czy w ostateczności. Co więcej, to właśnie tacy pracownicy najdłużej wytrzymują w tej branży oraz są najlepsi w nawiązywaniu kontaktów z klientami – dobrym przykładem może być tutaj strona pod adresem http://seks-telefon.com/. Jeżeli zamierza się otworzyć dobrze prosperujący biznes, to właśnie takich zaangażowanych w pracę ludzi warto zatrudniać. Nawet jeżeli trzeba byłoby im więcej zapłacić.

http://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2017/03/kobieta13-1024x768.jpghttp://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2017/03/kobieta13-150x150.jpgSebastianRozrywkaProwadzenie sex telefonu kusi niejednego przedsiębiorczego człowieka. Nawet jeżeli sam nie widzi się w roli odbierającego takie połączenia, to i tak można założyć firmę, wynająć biuro i wypełnić je kobietami o namiętnych głosach, które kusić będą klientów, by ci nie odkładali słuchawki. Czy jednak na pewno taka działalność wymaga...