Większość osób przyznaje się do tego, że je oczami. Kiedy więc przekraczają one progi cukierni, zazwyczaj nachodzi je ochota na różnego rodzaju słodkości. Większość cukierników doskonale zdaje sobie z tego sprawę i stawia na to, aby meble w ich sklepach były piękne i idealnie eksponowały poukładany na nich towar.

meble do cukierni Okazuje się, że nie ma możliwości zakupienia gotowych mebli przeznaczonych właśnie do cukierni. Większość miejsc decyduje się an zamówienie mebli na wymiar, wynajmując również architekta, który rozplanowuje przestrzeń. Dlatego też meble w większości cukierni wyglądają zupełnie inaczej. Większość firm umieszcza swoje logo na regałach i ladach. Jeszcze do niedawna, w większości miejsc królowały meble ciężkie i ciemne, najlepiej wykonane z ciemnego drewna. Obecnie, trend ten ulega już zmianie. W większości cukierni i kawiarni znajdują się jasne, pastelowe i lekkie meble.

W każdej cukierni obowiązkowo muszą znaleźć się lady chłodnicze. Można w nich umieszczać ciasta, babeczki i torty, a tym samym pięknie eksponować je oczom klientów. Zazwyczaj osoby stojące w kolejce i mające przed swoimi oczami takie piękne słodkości, decydują się bezwiednie na zakup ich dużej ilości. Większość cukierni, które podążają za trendami, decyduje się na lady, które przypominają swoim designem i kształtem lady z lat pięćdziesiątych, widoczne na amerykańskich filmach. W takiej chłodziarce koniecznie powinny znajdować się wszelkiego rodzaju słodycze z kremami i z galaretkami, a także z czekoladą.

Produkty suche, jak pieczywo, ciasta i ciasteczka kruche, które nie topią się i nie psują w normalnej temperaturze, można z powodzeniem umieścić na zwyczajnych regałach. Warto jednak zadbać o to, żeby regały te stanowiły całość i dodawały naszej cukierni niezbędnego uroku. Najlepiej, aby wszystkie meble pochodziły z jednej linii. Wówczas wnętrze będzie prezentowało się pięknie. Można wybierać różne elementy w różnych kolorach, wybierając modne od kilku sezonów pastele i biel. Dobrze, żeby również ściany pomalowane zostały w taki piękny i słodki kolor.

Jakie meble powinny znaleźć się w każdej cukierni?

  • przede wszystkim, powinna być to lada sklepowa
  • koniecznie należy również pomyśleć o ladzie chłodzącej, w której umieścimy łatwo psujące się produkty
  • nie można zapomnieć też o regałach na pieczywo i suche produkty
  • warto zdecydować się również na dosłownie dwa niewielkie stoliczki i kilka krzesełek.

Niektórzy klienci bowiem chętnie siadają w cukierni i zjadają na miejscu muffinka lub babeczkę.

Kiedy wybieramy meble do swojej cukierni, postawmy na ich jakość i dobre materiały, z których są one wykonane. Nie warto oszczędzać na meblach, ponieważ to one dodają wnętrzu charakteru i stanowią o klimacie, jaki zapanuje w cukierni. Najlepiej jest oczywiście wybierać meble z prawdziwego, gatunkowego drewna. Nie tylko będą one pięknie wyglądać, ale również powinny być funkcjonalne i praktyczne i wystarczyć nam na wiele lat. Jest to rozsądne, biznesowe podejście na najbliższe lata prowadzenia firmy.

Gdzie szukać mebli do cukierni? Oczywiście na http://www.toskameble.pl – producent mebli sklepowych na całą Polskę.

http://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2016/05/meble-do-cukierni.jpghttp://www.alotti.pl/wp-content/uploads/2016/05/meble-do-cukierni-150x99.jpgdrogabiznesuUsługiWiedzawnętrzaWiększość osób przyznaje się do tego, że je oczami. Kiedy więc przekraczają one progi cukierni, zazwyczaj nachodzi je ochota na różnego rodzaju słodkości. Większość cukierników doskonale zdaje sobie z tego sprawę i stawia na to, aby meble w ich sklepach były piękne i idealnie eksponowały poukładany na nich towar. ...